ATILIM SHELL

ATILIM SHELL AKARYAKIT İSTASYONU

Kastamonu da marka projeler üreten ATILIM İnsaat, ATILIM SHELL AKARYAKIT İSTASYONU ile yine en iyi hizmeti veriyor ve yine müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor

Shell kalitesi ATILIM güvencesi ile marketi araç yıkama hizmetleri ve güler yüzlü çalışanları ile atılım Shell akaryakıt istasyonu Taşköprü yolu 1.km de

 

Atılım Shell benzinlik haftanın 7 günü 24 saat aralıksız güler yüzlü çalışanları ile sizlere e kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Shell kalitesi ile aracınızın deposunu doldurup yolunuza güven içerisinde devam edevilirsiniz.7*24 açık araç yıkama üniteleri ile aracınızı  kolayca ve fazla masraf etmeden yıkayabilirsiniz.

Atılım Shell Shop marketimiz geniş ürün ağı, oyuncak reyonu, kahve ve çay otomatı, soğuk sıcak sandiviç standı ile hizmetine 7*24 devam etmektedir. Alışveriş için sizi marketimize bekliyoruz.

Taşıt tanıma sistemi isle kurumsal firmalara, yeni anlaşmalarımız ile taşiko ve güven tur araçlarına Atılım Shell Akaryakıt istasyonu olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 

 

Kaliteli akaryakıt, güvenilir ve güler yüzlü hizmet  için sizleri de şehir içi Taşköprü yolu üzeri Atılım Shell benzinliğimize bekliyoruz.

0366 214 42 43-0549 214 42 43 hemen arayın detaylı bilgiye ulaşın

TAŞKÖPRÜ YOLU 1.KM DE ATILIM SHELL AKARYAKIT İSTASYONUNDA SATIŞ OFİSİMİZE  BEKLERİZ.

 

 

 

 

 

Web Tasarım